WSPARCIE PROJEKTU

„Za 600 zł renty to ja mogę pojeździć windą, nie motocyklem…” – usłyszałem, kiedy proponowałem udział w wyprawie do Rumunii. To niestety prawda, tyle miesięcznie otrzymują niepełnosprawni i podróż motocyklowa jest ostatnią rzeczą, na którą mogą sobie pozwolić…


 

W tym miejscu przedstawiamy firmy, dzięki którym nasza droga się nie kończy. Dzięki którym mogliśmy zrealizować plany, a ich wsparcie jest dla nas ogromną pomocą. Współpraca z niżej wymienionymi firmami doprowadziła nas do celu , który osiągnęliśmy dzięki ich życzliwości i wyrozumiałości.

 

 

FUNDACJA PRAMERICA

O Fundacji mógłbym opowiadać godzinami. Życzliwość, chęć pomocy i cierpliwość w kontaktach z nami to nie wszystko. Na stronie Fundacji dowiecie się więcej na temat ich działalności. Fundacja Pramerica pokryła koszt paliwa do motocykli i busa, zaopatrując nas w kartę paliwową.


PRODUCENT ODZIEŻY OSTRZEGAWCZEJ  jagatexF.H.JAGATEX

Firma handlowa Jagatex istnieje od 1992 roku. W tym czasie nawiązała owocną współprace z ponad 2000 firmami, do których zaliczają się zarówno duże korporacje o zasięgu międzynarodowym jak i małe firmy lokalne. Dzięki wysokiej jakości swoich produktów i realizowanych zamówień, firma zyskała ugruntowaną pozycję rzetelnego i solidnego producenta odzieży ostrzegawczej. Firma JAGATEX dostarczyła nam odblaskowe kamizelki motocyklowe, koszulki oraz materiały promocyjne.


GRUPA REKLAMOWA GREEMI Grupa Reklamowa GreeMi

GreeMi istnieje od 2005 roku i od samego początku swojego istnienia specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm. Cały zespół kreuje wizerunek firm i organizacji. Działalność firmy wiąże się z odkrywaniem coraz nowszych rozwiązań i szukaniem oryginalnych pomysłów przy tworzeniu wizerunku i promocji firmy. Bezpośredni wykonawca produktów związanych z reklamą wizualną. Samodzielne wykonywanie zleceń pozwala na gwarantowanie najwyższej jakości, oferowanie najkrótszych możliwych terminów a wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu cenowego. Firma GreeMi wykonała dla nas logo oraz wyprodukowała naklejki.


KAMPANIA SPOŁECZNA MOTOPOMOCNI motopomocni_logo_rgb

MotoPomocni.pl zostali patronem projektu. Pomocni nie tylko z nazwy, promują nasze działania, wspierają i zachęcają do wsparcia.


GPS.TSZODA.PLGPS.TSZODA.PL

Firma zajmująca się sprzedażą urządzeń GPS oraz akcesoriów związanymi z nawigacją.
Wyposaża GPS w mapy, punkty POI oraz trasy. Doradza przy zakupie nowych i używanych nawigacji, jak i wyborze map GPS.


PERFECTMOTOimage001

Firma PerfectMoto istnieje od 7 lat. Jest wiodącym salonem sprzedającym pojazdy ATV/UTV, skutery śnieżne, skutery image012wodne, spydery i motorówki . Dealer roku  2013 w sprzedaży Spyderów, a w roku 2014 podczas ogólnoeuropejskiego zlotu Spyderów w Austrii największa grupa z całej Europy. Organizuje wyprawy m.in. do Afryki, Włoch, Rumuni. Firma PerfectMoto udostępniła nam na wyprawę pojazd Spyder.

POLSKIE STOWARZYSZENIE NIEPEŁNOSPRAWNYCH MOTOCYKLISTÓW

logo_01

Cel Stowarzyszenia: „Aby zapewnić ludziom z różnymi niepełnosprawnościami informacje o zdolności do prowadzenia motocykla przy pomocy narzędzi dostępnych, funkcjonalnych i bezpiecznych.”

 


DSM DIGITAL SOUNDMAKERS

Firma istnieje od 1995 roku. Działa w branży filmowej i specjalizuje się w nagrywaniu i obróbce szeroko pojętego „dźwięku”. Sprawna, szybka, bezkonfliktowa, czyli profesjonalna. Ostatnio zaczęła produkować kompleksowo własne dzieła. www.dsmfilm.pl – sprawdź to, zatrudnij nas.


OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH W OLSZTYNIE OIRP olsztyn duża czcionka

Izba skupia prawników wpisanych na listę radców prawnych. Szczególne podziękowania dla pani mecenas Beaty Wierzchowskiej oraz dla Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie pana mecenasa Michała Korwka.


Nie mogę nie wspomnieć o wielu wspierających, którzy chcieli pozostać anonimowi. Bez ich pomocy finansowej nie doszłoby do wyprawy, ale wspierając nas nie oczekiwali niczego w zamian. Pozwolicie więc, że tutaj, na naszej stronie napiszę chociaż jedno słowo:

DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s